1

8

2

3

4

 

Plan treningowy obowiązujący w dniach:

06.11.2017r. - 10.03.2018r.


 

Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Giorgio Chiellini

2003/2004

Chiellini2018

 16:30 - 17:30

sala ul. Rzepakowa 7/9

16:30 - 18:00

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 

20:00 - 21:30 
boisko ul.
Przy Skarpie 2a

 

16:30 - 18:00

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

Gonzalo Higuain

2005

Higuain2018

 17:30 - 18:30

sala ul. Rzepakowa 7/9 

18:30 - 20:00

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

20:15 - 21:45

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

18:30 - 20:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Miralem Pjanic

2006

Pjanic2018

18:30 - 20:00 

boisko ul.

Przy Skarpie 2a 

 17:00 - 18:30

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Marco Pjaca

2006

Pjaca2018

16:30 - 18:00 

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

17:00 - 18:30 

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

18:30 - 20:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Daniele Rugani

2007

Rugani2018 

 

 18:30 - 20:00

boisko, ul. Przy Skarpie 2a

19:00 - 20:30

sala, ul. Warszawska 1/5

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Przy Skarpie 2a

Mario Mandzukic

2008

Mandzukic2018

16:30 - 18:00

boisko, ul. Przy Skarpie 2a

 

18:00 - 19:30

sala, ul. Warszawska 1/5

18:00 - 19:30

sala, ul. Targowa 15/17

Mario Lemina

2008

Lemina 501x752

19:00 - 20:30 

sala, Warszawska 1/5

16:30 - 18:00

boisko, ul. Przy Skarpie 2a

16:30 - 18:00

sala, Targowa 15-17

Medhi Benatia

2008/2007

Benatia2018

18:00 - 19:30

sala, ul. Rzepakowa 7/9

 

16:30 - 18:00

sala, Targowa 15-17 

Claudio Marchisio

2009

Marchisio2018

 18:00 - 19:30

sala, ul. Warszawska 1/5

 

 18:00 - 19:30

sala, ul. Krynicka 9

Sami Khedira

2009

Khedira2018

18:00 - 19:30 

sala, ul. Krynicka 9

 

16:30 - 18:00

sala, ul. Legionów  70/76

Juan Cuadrado

2009

Cuadrado2018

18:00 - 19:30 

sala, ul. Krynicka 9

16:30 - 18:00

sala, ul. Legionów  70/76

Paulo Dybala

2010

Dybala2018

 18:00 - 19:30

  sala ul. Rzepakowa 7/9

17:00 - 18:30

  sala ul.Grunwaldzka 25/b

Stefano Sturaro

2010

Sturaro2018

 16:30 - 18:00

sala, ul. Rzepakowa 7/9

 18:00 - 19:30

sala ul. Rzepakowa 7/9



Federico Bernardeshi

2010

Bernardeshi2018

16:30 - 18:00

sala ul. Krynicka 7/9

16:30 - 18:00

sala ul. Rzepakowa 7/9


Alex Sandro

2011

Sandro2018

16:30 - 18:00

sala, ul. Rzepakowa 7/9

 

16:30 - 18:00

sala, ul. Rzepakowa 7/9 
 

Andrea Barzagli

2011

Barzagli2018

16:30 - 18:00

sala, ul.

Krynicka 9

 

16:30 - 18:00

sala, ul.

Krynicka 9

Douglas Costa

2012

 Costa2018

 

16:30 - 17:30

sala, ul. Legionów 70/76

 

 16:30 - 17:30

sala, ul. Słowackiego 114

Baise Matuidi

2012

 Matuidi2018

 17:00 - 18:00

sala, ul.

Warszawska 1/5

 

16:30 - 17:30

sala, ul. Krynicka 9

Gianluigi Buffon

Bramkarska 2003/2004

 Buffon2018

     

 

16:30 - 17:00

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 

 

Wojciech Szczęsny

Bramkarska 2005/2006

 Szczesny2018

     

17:30 - 18:30

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75

 

Carlo Pinsoglio

Bramkarska 2007/2008

 Pinsoglio2018

 


 

   

 19:30 - 20:30

sala, ul. Krynicka 9

 

Bramkarska 2009/2010

 

 

 


 

       

 

 


 

 

 

Plan treningowy obowiązujący w dniach:

04.09.2017r. - 03.11.2017r.

Plan dotyczy nowego podziału grup!

Nowy podział grup dostępny tutaj!


 

Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Giorgio Chiellini

2003/2004

Chiellini2018

16:30 - 18:00

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 

20:00 - 21:30 
boisko ul.
Przy Skarpie 2a

 

16:00 - 17:30

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

Gonzalo Higuain

2005

Higuain2018

18:30 - 20:00

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

20:00 - 21:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

18:30-20:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Miralem Pjanic

2006

Pjanic2018

18:30 - 20:00 

boisko ul.

Przy Skarpie 2a 

 17:00 - 18:30

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Marco Pjaca

2006

Pjaca2018

16:30 - 18:00 

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

17:00 - 18:30 

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

18:30 - 20:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Daniele Rugani

2007

Rugani2018 

 

 18:30 - 20:00

boisko, ul.

Przy Skarpie 2a

16:30 - 18:00

boisko ul.

Rzepakowa 7/9

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Przy Skarpie 2a

Mario Mandzukic

2008

Mandzukic2018

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Przy Skarpie 2a

16:30 - 18:00

boisko ul.

Rzepakowa 7/9

18:15 - 19:45

boisko, ul.

Rzepakowa 7/9

Mario Lemina

2008

Lemina 501x752

18:15 - 19:45

boisko, ul.

Świętopełka 15

 18:15 - 19:45

boisko, ul.

Świętopełka 15-25


Medhi Benatia

2008/2007

Benatia2018

18:15 - 19:45

boisko, ul.

Świętopełka 15

18:15 - 19:45

boisko, ul.

Świętopełka 15-25

Claudio Marchisio

2009

Marchisio2018

 16:45 - 18:15

boisko, ul.

Świętopełka 15

 16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Sami Khedira

2009

Khedira2018

 16:30 - 18:00

boisko, ul.

Przy Skarpie 2a

 

17:00 - 18:30

boisko ul. Krynicka 9

Juan Cuadrado

2009

Cuadrado2018

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Przy Skarpie 2a

17:00 - 18:30

boisko ul.

Krynicka 9 

Paulo Dybala

2010

Dybala2018

 18:00 - 19:30

boisko ul.

Rzepakowa 7/9

 16:45 - 18:15

boisko ul.

Świętopełka 15-25

Stefano Sturaro

2010

Sturaro2018

 18:00 - 19:30

boisko ul.

Rzepakowa 7/9

 18:00 - 19:30

boisko ul.

Rzepakowa 7/9



Federico Bernardeshi

2010

Bernardeshi2018

16:30 - 18:00

boisko ul.

Rzepakowa 7/9

18:00 - 19:30

boisko ul.

Rzepakowa 7/9


Alex Sandro

2011

Sandro2018

16:45 - 18:15

boisko, ul.

Świętopełka 15

16:45 - 18:15

boisko ul.

Świętopełka 15-25

Andrea Barzagli

2011

Barzagli2018

17:00 - 18:30

boisko, ul.

Krynicka 9

16:40 - 18:10

boisko, ul.

Krynicka 9 
 

Douglas Costa

2012

 Costa2018

16:30 - 17:30

boisko, ul.

Rzepakowa 7/9

16:30 - 17:30

boisko, ul.

Rzepakowa 7/9

Baise Matuidi

2012

 Matuidi2018

 17:00 - 18:00

boisko, ul.

Krynicka 9

17:00 - 18:00

boisko, ul.

Krynicka 9

Gianluigi Buffon

Bramkarska 2003/2004

 Buffon2018

     

 

16:00 - 17:00

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 

 

Wojciech Szczęsny

Bramkarska 2005/2006

 Szczesny2018

     

17:00 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75

 

Carlo Pinsoglio

Bramkarska 2007/2008

 Pinsoglio2018

 

18:00 - 19:00

boisko, ul.

Krynicka 9

 

       

Bramkarska 2009/2010

 

 

 

17:00 - 18:00

boisko, ul.

Krynicka 9