11

1

8

2

3

4

5

10

7

9

Plan treningowy obowiązujący w dniach:

20.08.2018r. - 31.08.2018r.

 

 

 

 

Nazwa Grupy

 

 

 

 

Poniedziałek

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

Piątek

 

 

Gonzalo Higuain

2005

Higuain2018

17:30 - 19:00

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

17:00 - 18:30

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 

Miralem Pjanic

2006

Pjanic2018

18:30 - 20:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

 20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

 

17:00 - 18:30

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 

Rodrigo Bentancur

2006

Bentancur2018

16:30 - 18:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

 20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

18:30 - 20:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

Daniele Rugani

2007

Rugani2018 

 

18:30 - 20:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

 

18:30 - 20:00 

boisko

Przy Skarpie 2a


Mario Mandzukic

2008

Mandzukic2018

16:30 - 18:00

boisko, ul. Przy Skarpie 2a

 

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75

 

Kwadwo Asamoah

2008

 Asamoah2018

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Przy Skarpie 2a

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75



Medhi Benatia

2008/2007

Benatia2018

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Przy Skarpie 2a

 

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75

 


Claudio Marchisio

2009

Marchisio2018

 

16:30 - 18:00

boisko, 

Sz. Chełmińska 75

 

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75

Sami Khedira

2009

Khedira2018

 

16:30 - 18:00

boisko, 

Sz. Chełmińska 75
 

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75

 

Juan Cuadrado

2009

Cuadrado2018

16:30 - 18:00

boisko, 

Sz. Chełmińska 75

 

 

 

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75


 

Paulo Dybala

2010

Dybala2018

 

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75


 

 

 

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75

 



Stefano Sturaro

2010

Sturaro2018

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75



16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75


 


Federico Bernardeshi

2010

Bernardeshi2018

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75


 

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Sz. Chełmińska 75


Alex Sandro

2011

Sandro2018

   

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Przy Skarpie 2a

 

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Przy Skarpie 2a

Andrea Barzagli

2011

Barzagli2018

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Przy Skarpie 2a

 

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Przy Skarpie 2a

Douglas Costa

2012

 Costa2018

   

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Przy Skarpie 2a

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Przy Skarpie 2a

Baise Matuidi

2012

 Matuidi2018

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Przy Skarpie 2a

 

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Przy Skarpie 2a


 

 

 

Plan treningowy obowiązujący w dniach:

03.09.2018r. - 31.10.2018r.

 

 

 

 

Nazwa Grupy

 

 

 

 

Poniedziałek

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

Piątek

 

 

Cristiano Ronaldo

2005

19:00 - 20:00

sala Rzepakowa 7/9

17:30 - 19:00

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

17:00 - 18:30

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 

Miralem Pjanic

2006

Pjanic2018

 18:00 - 19:00

sala Rzepakowa 7/9

18:30 - 20:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

 20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

 

17:00 - 18:30

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 

Rodrigo Bentancur

2006

Bentancur2018

 17:00 - 18:00

sala Rzepakowa 7/9 

16:30 - 18:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

 20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

18:30 - 20:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

Daniele Rugani

2007

Rugani2018

18:30 - 20:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

 

18:30 - 20:00 

boisko

Przy Skarpie 2a


Mario Mandzukic

2008

Mandzukic2018

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Przy Skarpie 2a

 

17:00 - 18:30

boisko, ul.

Rzepakowa 7/9

18:30 - 20:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Leonardo Bonucci

2008

 Bonucci 501x752

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Przy Skarpie 2a

17:00 - 18:30

boisko, ul.

Rzepakowa 7/9

 

18:30 - 20:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a


Joao Cancelo

2009

 Cancelo

 

18:15 - 19:45

boisko, 

Świętopełka 15/17

 

16:45 - 18:15

boisko, 

Świętopełka 15/17

 

17:45 - 19:15

boisko,

ul. Krynicka 8

Sami Khedira

2009

Khedira2018

 

16:45 - 18:15

boisko, 

Świętopełka 15/17
 

18:15 - 19:45

boisko, 

Świętopełka 15/17
 

Juan Cuadrado

2009

Cuadrado2018

16:45 - 18:15

boisko, 

Świętopełka 15/17

 

 

18:15 - 19:45

boisko, 

Świętopełka 15/17

 

Paulo Dybala

2010

Dybala2018

18:00 - 19:30

boisko ul.,

Rudacka


18:15 - 19:45

boisko, ul.

Rzeapakowa 7/9

 

 

 

 

 



Frederico Bernardeschi

2010

 Bernardeshi2018

16:30 - 18:00

boisko ul.,

Rudacka


18:15 - 19:45

boisko, ul.

Rzeapakowa 7/9 

 

 

 



Alex Sandro

2011

Sandro2018

18:00 - 19:30

boisko,

ul. Rzepakowa 7/9
 

18:00 - 19:30

boisko, ul.

Krynicka 8
 

Andrea Barzagli

2011

Barzagli2018

 18:00 - 19:30

boisko ul.,

Rzepakowa 7/9

18:00 - 19:30

boisko, ul.

Krynicka 8
 

 

Douglas Costa

2012

 Costa2018

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Rzepakowa 7/9

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Rzepakowa 7/9
 

Baise Matuidi

2012

 Matuidi2018

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Krynicka 8

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Krynicka 8


Medhi Benatia

2013

 Benatia2018

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Rzepakowa 7/9

 

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Rzepakowa 7/9

 
   

Emre Can

2013

 Can

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Krynicka 8

 

   

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Krynicka 8

 

   

Wojciech Szczęsny 

Bramkarska 2005/2006/2007

 Szczesny2018

 

    16:30 - 17:30

boisko,

ul. Sz. Chełmińska 75
 

 Mattia Perin

Bramkarska 2008/2009

 Perrin

       17:30 - 18:30

boisko,

ul. Sz. Chełmińska 75
 

Carlo Pinsoglio

Bramkarska 2010/2011

 Pinsoglio2018

 


 

     

17:00 - 18:30

boisko,

ul. Krynicka 8