11

1

8

2

3

4

5

10

7

9

 

Plan treningowy obowiązujący w dniach:

05.11.2018r. - 18.03.2019r.

 

Nazwa Grupy
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

Cristiano Ronaldo

2005

 RONALDO 501x752

19:00 - 20:00

sala Rzepakowa 7/9

17:30 - 19:00

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

17:00 - 18:30

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 

Miralem Pjanic

2006

Pjanic2018

 18:00 - 19:00

sala Rzepakowa 7/9

18:30 - 20:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

 20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

 

17:00 - 18:30

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 

Rodrigo Bentancur

2006

Bentancur2018

 17:00 - 18:00

sala Rzepakowa 7/9 

16:30 - 18:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

 20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

16:30 - 18:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

Daniele Rugani

2007

Rugani2018

18:30 - 20:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

 

16:30 - 18:00 

boisko

Przy Skarpie 2a


Mario Mandzukic

2008

Mandzukic2018

16:30 - 18:00

boisko, ul.

Przy Skarpie 2a

 

17:30 - 19:00

boisko, ul.

Rzepakowa 7/9

18:30 - 20:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Leonardo Bonucci

2008

 Bonucci 501x751

 

16:30 - 18:00

boisko,

ul. Przy Skarpie 2a

17:00 - 18:30

boisko, ul.

Rzepakowa 7/9

 

18:30 - 20:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a


Joao Cancelo

2009

 Cancelo

 

19:15 - 20:45

sala LO 4, ul.

Warszawska 1/5

18:30 - 20:00

boisko, 

Świętopełka 15/17

 

 

17:00 - 18:30

boisko,

ul. Krynicka 8

Sami Khedira

2009

Khedira2018

 

16:45 - 18:15

boisko, 

Świętopełka 15/17
 

17:45 - 19:15

sala LO 4, ul.

Warszawska 1/5
 

Paulo Dybala

2010

Dybala2018

 

16:45 - 18:15

boisko,

ul. Krynicka 9


 

 

 

 

 


18:00 - 19:30

sala SP 35,

ul. Krynicka 9

Frederico Bernardeschi

2010

 Bernardeshi2018

18:30 - 20:00

sala SP 9 ul.,

Rzepakowa 7/9




 

 

 


16:30 - 18:00

sala SP 35,

ul. Krynicka 9

Alex Sandro

2011

Sandro2018

17:30 - 19:00

sala LO 4, ul.

Warszawska 1/5
 

18:30 - 20:00

sala SP 9, ul.

Rzepakowa 7/9
 

Andrea Barzagli

2011

Barzagli2018

 18:30 - 20:00

sala SP 35 ul.,

Krynicka 8

18:30 - 20:00

sala SP 35, ul.

Krynicka 8 

 

Douglas Costa

2012

 Costa2018

 

16:45 - 18:15

sala, SP 9

ul. Rzepakowa 7/9

 

16:45 - 18:15

sala SP 9,

ul. Rzepakowa 7/9
 

Baise Matuidi

2012

 Matuidi2018

 

17:00 - 18:30

sala SP 35,

ul. Krynicka 8

 

17:00 - 18:30

sala SP 35,

ul. Krynicka 8

Medhi Benatia

2013

 Benatia2018

 

16:45 - 17:45

sala SP 9

ul. Rzepakowa 7/9

 

 

16:45 - 17:45

sala SP 9,

ul. Rzepakowa 7/9

 
   

Emre Can

2013

 Can

 

17:00 - 18:30

sala SP 35,

ul. Krynicka 8

 

   

 

17:00 - 18:30

sala SP 35,

ul. Krynicka 8
 

Wojciech Szczęsny 

Bramkarska 2005/2006/2007

 SZCZESNY 501x751

 

    16:30 - 17:30

boisko,

ul. Sz. Chełmińska 75
 

 Mattia Perin

Bramkarska 2008/2009

 Perrin

       17:30 - 18:30

boisko,

ul. Sz. Chełmińska 75
 

Carlo Pinsoglio

Bramkarska 2010/2011

 PINSOGLIO 501x751

 


 


 18:00 - 19:00

sala LO 4

Warszawska 1/5