1

8

2

3

4

 

W miniony weekend, drużyny naszej akademii rozegrały mecze w swoich ligach.

Wyniki naszych drużyn:

 

Klasa młodzika:

Drużyna JSS 1 Toruń wygrała z Mustangiem Ostaszewo 6:1

Skład drużyny:

1. Madej David

2. Jasieniecki Dominik

3. Wiśniewski Adam

4. Grudziński Jan

5. Kowalczyk Kornel

6. Klejna Jan

7. Czyżewski Jakub

8. Pastucha Karol

9. Tadych Oskar

10. Marcinkowski Igor

11. Kołpacki Marcin

12. Budzisz Jakub

13. Czarnota Tymoteusz

14. Pawłowski Fryderyk

Trener: Przemysław Boldt


Klasa orlika:

Drużyna JSS 1 Toruń zremisowała z GOL II Brodnica 4:4

Skład drużyny:

1. Płotka Filip

2. Orczykowski Kacper

3. Szczawiński Adrian

4. Dybowski Dawid

5. Bogusiewicz Kacper

6. Gronowski Kacper

7. Brzezicki Mateusz

8. Kamiński Kacper

9. Trawiński Filip

Trener: Paweł Kędzierski

 

 

Drużyna JSS 2 Toruń przegrała z Unisłavią Unisław 10:0

Skład drużyny:

1. Pocieżnicki Jakub

2. Wieczysty Kacper

3. Radkowski Bartłomiej

5. Florczak Michał

7. Tural Safarov

8. Modliński Adam

9. Starybrat Adam

10. Tuczyński Mateusz

11. Zasada Antoni

12. Witkowski Szymon

Trener: Marcin Grabowski

 

Drużyna JSS 3 Toruń przegrała z DAP I Toruń 3:9

Skład drużyny:

1. Grudziński Filip

2. Bogusiewicz Filip

3. Ronowski Oskar

4. Ziółkowski Antoni

5. Owsiak Adam

6. Owsiak Jan

7. Dorada Jakub

8. Pędzierski Wiktor

9. Przybylski Maciej

10. Dobrulubow Jakub

Trener: Zbigniew Ordon


Klasa żaka:

Grupa 1

JSS 1 Toruń - GOL Brodnica 1:1

Olimpia I Grudziądz - JSS 1 Toruń 2:0

JSS 1 Toruń - Gwiazda Toruń 3:1

 

Skład drużyny:

1. Igor Banach

2. Bogusiewicz Filip

3. Ziółkowski Antoni

4. Kostrzewski Michał

5. Owsiak Adam

6. Brzeziński Tomasz

7. Woźnia Tymon

8. Szostak Hubert

9. Suchostawski Gracjan

Trener: Marcin Chociaj

 

Grupa 5

LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie - JSS 2 Toruń 1:1

Start Toruń - JSS 2 Toruń 2:2

JSS 2 Toruń - Olimpia Grudziądz 3:0

 

Skład drużyny:

1. Czerwiński Jakub

2. Koś Maksymilian

3. Studziński Adrian

4. Kowalski Paweł

5. Szulc Michał

6. Kadukowski Norbert

7. Jasieniecki Oliwier

8. Barczyński Jakub

Trener: Paweł Kędzierski