W klasie młodzika w rundzie wiosennej nasza drużyna JSS 1 Toruń pozostaje nadal z kompletem zwycięstw! Zawodnicy pierwszej drużyny młodzika, w 6 kolejkach nie stracili punktów.
Poniżej komplet wyników z minionego weekendu.
Klasa młodzika
Drużyna JSS 1 Toruń wygrała z LKS Kijewo Królewskie 9:0.
Skład drużyny:
1. Madej David
2. Jasieniecki Dominik
3. Wiśniewski Adam
4. Grudziński Jan
5. Kowalczyk Kornel
6. Szumiński Kuba
7. Czyżewski Jakub
8. Pastucha Karol
9. Tadych Oskar
10. Marcinkowski Igor
11. Kołpacki Marcin
12. Pawłowski Fryderyk
Trener: Przemysław Boldt
Druzyna JSS 2 Toruń przegrała z LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1:5.
Skład drużyny:
1. Figura Marcel
2. Ciborski Marcel
3. Kończykowski Julian
4. Filipiak Mateusz
5. Dudziński Sebastian
6. Żendarski Borys
7. Parzych Piotr
8. Ciesiński Jakub
9. Gużewski Jakub
10. Paszotta Dominik
11. Leszczyc Grabianka Tymoteusz
12. Kruszewski Adrian
13. Lamparczyk Oskar
Trener: Marcin Grabowski
Klasa orlika
Drużyna JSS 1 Toruń wygrała z Olimpią III Grudziądz 3:1
Skład drużyny:
1. Płotka Filip
2. Orczykowski Kacper
3. Szczawiński Adrian
4. Dybowski Dawid
5. Gronowski Kacper
6. Brzezicki Mateusz
7. Kamiński Kacper
8. Trawiński Filip
Trener: Paweł Kędzierski
Drużyna JSS 2 Toruń wygrała z LZS Bobrowo 21:1
Skład drużyny:
1. Grudziński Filip
2. Bednarek Franciszek
3. Ronowski Oskar
4. Dorada Jakub
5. Pędzierski Wiktor
6. Przybylski Maciej
7. Dobrulubow Jakub
8. Ozimkiewicz Igor
9. Studziński Dominik
Trener: Zbigniew Ordon
Drużyna JSS 2 Toruń przegrała z UKS Płużnica 3:9
Skład drużyny:
1. Banasiak Hubert
2. Wieczysty Kacper
3. Radkowski Bartłomiej
4. Cywiński Jędrzej
5. Szymański Henryk
6. Modliński Adam
7. Starybrat Adam
8. Zasada Antoni
9. Hirsz Oscar
10. Kruszyk Eryk
11. Tural Safarov
Trener: Marcin Chociaj
Klasa żaka
Drużyna JSS 1 Toruń w II turnieju ligi mistrzowskiej żaka uzyskała następujące wyniki:
JSS 1 Toruń - GOL Brodnica 0:9
Olimpia I Grudziądz - JSS 1 Toruń 8:3
JSS 1 Toruń - Gwiazda Toruń 4:1
Skład drużyny:
1. Igor Banach
2. Bogusiewicz Filip
3. Ziółkowski Antoni
4. Kostrzewski Michał
5. Owsiak Adam
6. Brzeziński Tomasz
7. Woźniak Tymon
8. Suchostawski Gracjan
Trener: Marcin Chociaj
Drużyna JSS 2 Toruń podczas pierwszego turnieju uzyskała następujące wyniki:
LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie - JSS 2 Toruń 0:2
Start Toruń - JSS 2 Toruń 1:1
JSS 2 Toruń - Olimpia Grudziądz 3:0
Skład drużyny:
1. Starybrat Krzysztof
2. Koś Maksymilian
3. Studziński Adrian
4. Kowalski Paweł
5. Szulc Michał
6. Kadukowski Norbert
7. Jasieniecki Oliwier
8. Barczyński Jakub
Trener: Paweł Kędzierski
Drużynom przeciwnym dziękujemy za udział w meczach, Rodzicom za doping, a sędziom za dydaktyczne podejście do meczów.