1

8

2

3

4

Dwie drużyny młodzików rozgrywające mecze w swoich klasach, odnotowały zwycięstwa w swoich grupach.

Komplet wyników naszych drużyn z minionego weekendu.

 

Klasa młodzika

Drużyna JSS 1 Toruń wygrała z Pomorzaninem II Toruń 5:2.

Skład drużyny:

1. Madej David

2. Jasieniecki Dominik

3. Wiśniewski Adam

4. Grudziński Jan

5. Kowalczyk Kornel

6. Szumiński Kuba

7. Czyżewski Jakub

8. Pastucha Karol

9. Tadych Oskar

10. Marcinkowski Igor

11. Kołpacki Marcin

12. Klejna Jan

 

Trener: Przemysław Boldt

 

Drużyna JSS 2 Toruń wygrała z LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5:3.

Skład drużyny:

1. Kończykowski Julian

2. Figura Marcel

3. Filipiak Mateusz

4. Dudziński Sebastian

5. Parzych Piotr

6. Ciesiński Jakub

7. Gużewski Jakub

8. Lamparczyk Oskar

9. Lewandowski Nikodem

10. Bądzielewski Michał

 

Trener: Przemysław Boldt


 Klasa orlika

 

Drużyna JSS 1 Toruń wygrała z DAP II Toruń 9:0

Skład drużyny:

1. Płotka Filip

2. Orczykowski Kacper

3. Szczawiński Adrian

4. Dybowski Dawid

5. Gronowski Kacper

6. Brzezicki Mateusz

7. Kamiński Kacper

8. Trawiński Filip

9. Szłyk Dominik

10. Bogusiewicz Kacper

 

Trener: Paweł Kędzierski

 

 

Drużyna JSS 2 Toruń wygrała ze Startem Toruń 12:4

Skład drużyny:

1. Pocieżnicki Jakub

2. Wieczysty Kacper

3. Radkowski Bartłomiej

4. Cywiński Jędrzej

5. Banasiak Hubert

6. Modliński Adam

7. Starybrat Adam

8. Hirsz Oscar

9. Witkowski Szymon

10. Sobiech Maciej

11. Kaczmarczyk Filip

 

Trener: Marcin Grabowski

 

Drużyna JSS 2 Toruń przegrała z LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4:9

Skład drużyny:

1. Grudziński Filip

2. Ronowski Oskar

3. Dorada Jakub

4. Pędzierski Wiktor

5. Dobrulubow Jakub

6. Owsiak Jan

7. Studziński Dominik

 

Trener: Zbigniew Ordon


Klasa żaka

Drużyna JSS 1 Toruń w III turnieju ligi mistrzowskiej żaka uzyskała następujące wyniki:

JSS 1 Toruń - GOL Brodnica 1:8

Olimpia I Grudziądz - JSS 1 Toruń 3:4

JSS 1 Toruń - Gwiazda Toruń 1:0

 

Skład drużyny:

1. Igor Banach

2. Bogusiewicz Filip

3. Ziółkowski Antoni

4. Kostrzewski Michał

5. Owsiak Adam

6. Szostak Hubert

7. Woźniak Tymon

8. Suchostawski Gracjan

 

Trener: Marcin Chociaj

 

Drużyna JSS 2 Toruń podczas trzeciego turnieju uzyskała następujące wyniki:

LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie - JSS 2 Toruń 2:1

Start Toruń - JSS 2 Toruń 1:1

JSS 2 Toruń - Olimpia Grudziądz 7:1

 

Skład drużyny:

1. Starybrat Krzysztof

2. Koś Maksymilian

3. Studziński Adrian

4. Kowalski Paweł

5. Szulc Michał

6. Mossakowski Natan

7. Jasieniecki Oliwier

8. Barczyński Jakub

 

Trener: Paweł Kędzierski

 

Rodzicom dziękujemy za doping naszym zawodnikom, drużynom przeciwnym za wspólne emocje sportowe, a sędziom za dydaktyczne podejście do meczów.