Zakończyły się rozgrywki w klasie żaka.
Po 12 meczach rozegranych w lidze, nasza drużyna ostatecznie zajęła II miejsce w okręgu toruńskim.
Zawodnicy naszej akademii zajmując wicemistrzostwo okręgu, zebrali bardzo cenne doświadczenie, które wpłynie na dalszy infywidualny rozwój piłkarski oraz psychologiczny.
Poniżej wyniki naszych drużyn z weekendu:
Klasa młodzika
Drużyna JSS 1 Toruń wygrała z Legią Chełmża 6:1.
Skład drużyny:
1. Madej David
2. Jasieniecki Dominik
3. Wiśniewski Adam
4. Grudziński Jan
5. Kowalczyk Kornel
6. Szumiński Kuba
7. Czyżewski Jakub
8. Pastucha Karol
9. Tadych Oskar
10. Budzisz Jakub
11. Kołpacki Marcin
12. Klejna Jan
13. Pawłowski Fryderyk
Trener: Przemysław Boldt
Druzyna JSS 2 Toruń przegrała ze Zrywem Książki 2:6
Skład drużyny:
1. Kończykowski Julian
2. Figura Marcel
3. Filipiak Mateusz
4. Dudziński Sebastian
5. Parzych Piotr
6. Ciesiński Jakub
7. Gużewski Jakub
8. Lamparczyk Oskar
9. Lewandowski Nikodem
10. Bądzielewski Michał
11. Ciborski Marcel
12. Leszczyc-Grabianka Tymoteusz
13. Paszotta Dominik
Trener: Marcin Chociaj
Klasa orlika
Drużyna JSS 1 Toruń przegrała z MAF Toruń 3:7
Skład drużyny:
1. Płotka Filip
2. Orczykowski Kacper
3. Szczawiński Adrian
4. Dybowski Dawid
5. Gronowski Kacper
6. Brzezicki Mateusz
7. Kamiński Kacper
8. Trawiński Filip
9. Szłyk Dominik
10. Bogusiewicz Kacper
Trener: Paweł Kędzierski
Drużyna JSS 2 Toruń przegrała z SNSZZ Ułani Grudziądz 4:8
Skład drużyny:
1. Grudziński Filip
2. Ronowski Oskar
3. Dorada Jakub
4. Pędzierski Wiktor
5. Bogusiewicz Filip
6. Owsiak Jan
7. Ziółkowski Antoni
8. Owsiak Adam
9. Ozimkiewicz Igor
Trener: Paweł Kędzierski
Drużyna JSS 2 Toruń przegrała z KS Gwiazda Toruń 4:10
Skład drużyny:
1. Banasiak Hubert
2. Wieczysty Kacper
3. Cywiński Jędrzej
4. Starybrat Adam
5. Modliński Adam
6. Hirsz Oscar
7. Sobiech Maciej
8. Kaczmarczyk Filip
9. Florczak Michał
10. SafarovTural
Trener: Marcin Grabowski
Klasa żaka
W ostatnim turnieju ligi żaka, organizowanym przez naszą akademię nasza drużyna uzyskała następujące wyniki:
JSS 1 Toruń - GOL Brodnica 2:2
Olimpia I Grudziądz - JSS 1 Toruń 0:2
JSS 1 Toruń - Gwiazda Toruń 3:0
Skład drużyny:
1. Igor Banach
2. Bogusiewicz Filip
3. Ziółkowski Antoni
4. Kostrzewski Michał
5. Owsiak Adam
6. Szostak Hubert
7. Woźniak Tymon
8. Suchostawski Gracjan
9. Brzeziński Tomasz
Trener: Marcin Chociaj
Drużyna JSS 2 Toruń podczas trzeciego turnieju uzyskała następujące wyniki:
LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie - JSS 2 Toruń 2:1
Start Toruń - JSS 2 Toruń 1:1
JSS 2 Toruń - Olimpia Grudziądz 7:1
Skład drużyny:
1. Starybrat Krzysztof
2. Koś Maksymilian
3. Studziński Adrian
4. Kowalski Paweł
5. Szulc Michał
6. Mossakowski Natan
7. Jasieniecki Oliwier
8. Barczyński Jakub
Trener: Paweł Kędzierski