11

1

8

2

3

4

5

10

7

9

Miło nam poinformować, że dwóch polskich Trenerów Juventus Academy otrzymało nominację przez Juventus do prowadzenia treningów w trakcie tegorocznych międzynarodowych obozów Juventusu .
W czerwcu, Trenerzy Kędzierski i Chociaj będą prowadzili treningi Juventusu w USA. Marcin Chociaj będzie trenerem prowadzącym treningi w Ohio, a Trener Paweł Kędzierski w Chicago. Natomiast w lipcu Trenerzy wyjadą na kolejne obozy, Kędzierski do Belgii, a Chociaj do Kanady w Calgary.


Toruńscy Trenerzy będą prowadzili treningi wraz z włoskim sztabem szkoleniowym Juventusu.
Nominacja Trenerów Juventus Academy Toruń przez finalistę tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów, potwierdza, że treningi prowadzone w naszej akademii są na najwyższym poziomie zgodnym z modelem Juventusu w sektorze młodzieżowym.
Zdobyte doświadczenie na arenie międzynarodowej pozwoli naszym Trenerom, do implementacji kolejnych praktyk wśród zawodników w naszej akademii.
Polski, a tym bardziej toruński akcent trenerski po za granicami naszego kraju daje duże nadzieje w rozwój naszej akademii na bardzo wysokim poziomie nie tylko w skali regionu ale również i Polski.

 

 

kolobrzeg 103