W weekend nasze drużyny rozegrały mecze w ligach trampkarza i młodzika.
III Liga okręgowa Trampkarza:
LZS Wisła - Hacom Pędzewo - JSS Toruń 0:5
Skład drużyny:
1. Madej David
2. Bednarczyk Aleksander
3. Czyżewski Jakub
4. Grudziński Jan
5. Grzywiński Mateusz
6. Gużewski Jakub
7. Jasieniecki Dominik
8. Lamparczyk Oskar
9. Marcinkowski Igor
10. Niedzielski Maksymilian
11. Pastucha Karol
12. Przysucha Wiktor
12. Świontek Brzeziński Paweł
13. Wiśniewski Adam
Trener: Zbigniew Ordon
II Liga wojewódzka Młodzika Starszego:
JSS Marrow Toruń - Włocłavia Włocławek 5:1
Skład drużyny:
1. Płotka Filip
2. Trawiński Filip
3. Brzezicki Mateusz
4. Orczykowski Kacper
5. Dobosz Miłosz
6. Szczawiński Adrian
7. Gołębiewski Filip
8. Urbański Igor
9. Groberski Filip
10.Cywiński Jędrzej
11. Dybowski Dawid
12. Kołodziej Kacper
13. Sołtyszewski Jakub
14. Radkowski Bartłomiej
15. Gronowski Kacper
Trener: Marcin Chociaj
I Liga wojewódzka Młodzika Młodszego (mecz rozegrano 05.09.2017r.)
JSS Marrow Toruń - CWZS Bydgoszcz 1:1
Skład:
1. Wawrowski Szymon
2. Ozimkiewicz Igor
3. Wieczysty Kacper
4. Supcziński Kajetan
5. Pędzierski Wiktor
6. Kamiński Kacper
7. Kwiatkowski Paweł
8. Bogusiewicz Kacper
9. Raniszewski Miłosz
10. Ronowski Oskar
11. Szafrański Radosław
12. Szłyk Dominik
13. Studziński Dominik
Trener: Paweł Kędzierski
III Liga okręgowa Młodzika Młodszego
Olimpia II Grudziądz - JSS II Toruń 0:5
Skład drużyny:
1. Grudziński Filip
2. Cander Fabian
3. Dobrolubow Jakub
4. Grzelczyk Mateusz
5. Kwiatkowski Paweł
6. Modliński Adam
7. Owsiak Jan
8. Piekański Filip
9. Raniszewski Miłosz
10. Roesler Mikołaj
11. Starybrat Adam
12. Szafrański Radosław
13. Tuszyński Michał
14. Wegner Mateusz
Trener: Przemysław Boldt
Również zawodnicy z orlików mieli okazję do rozegrania meczów towarzyskich.
Zawodnicy z roczników 2007 i 2008 rozgrali mecze z Elaną Toruń, Włókniarzem Toruń i DAP Toruń.
Rodzicom dziękiujemy za doping, drużynom przeciwnym za współzawodnictwo w meczach, a sędziom za dydaktyczne podejście do rogrywek.