1

8

2

3

4


Fundacja Kujawsko-Pomorskich Akademii Piłkarskich JSS Klub Sportowy jest wyłącznym przedstawicielem akademii piłkarskiej Juventus FC w województwie Kujawsko-Pomorskim dla Dzieci w wieku 5-16 lat.

 

JUVENTUS ACADEMY - od 2013 roku realizujemy w Polsce, program młodzieżowy słynnego klubu z Turynu.

Obecnie w akademii w Toruniu trenuje 240 Zawodników z roczników 2012 - 2003.

Informacje dotyczące międzynarodowego projektu Juventus Academy można znaleźć tutaj!

 

Włoski program nauczania Dzieci gry w piłkę nożną jest przygtowany przez Uniwerystet dla Trenerów w Turynie. W każdym roku odbywają się wizytacje włoskich szkoleniowców, którzy nadzorują treningi Zawodników oraz Trenerów JSS. Trenerzy dzięki współpracy z turyńskim uniwersytetem, mają możliwość ukończenia kursu i zdobycia certyfikatu wg modelu z Juventus Academy.

 

 J032511.variant1400x787

 

Wizytacje włoskich szkoleniowców z Turynu dają możliwość nauczania gry w piłkę nożną, wg najnowszych metod dydaktycznych oraz podnoszenia kwalifikacji przez naszych Trenerów. Trenerzy z Juventus FC szczegółowo planują wraz z Trenerami naszej akademii każdy miesiąc treningowy.

 

oboz zimowy 2016 79 20160322 1839168177

 

Posiadamy własny program z bazą danych naszych zawodników, który szczegółowo monitoruje rozwój we wszystkich kategoriach wiekowych. Informacje w platformie Junior Soccer Base są wprowadzane przed i po każdym treningu co wpływa na kompleksowy rozwój naszych zawodników z zakresu techniki, koordynacji ruchowej, sfery mentalnej oraz rozwoju fizycznego. 

 jsbprint

 

Nasza akademia posiada również program psychomotoryczny, w którym uczestniczą wszyscy zawodnicy. Firma Sport and Minds współpracuje tylko z akademiami dziecięcymi Juventusu w Polsce co wpływa na rozwój kinestetyczno - ruchowy zawodników Juventus Academy Toruń.

 

IMG 6870

 

Juventus Academy to szkółka piłkarska, w której treningi prowadzone są dla Dzieci jak we wszystkich akademiach Juventusu FC na całym świecie.

Akademia organizuje obozy piłkarskie letnie oraz zimowe, aby zawodnicy mogli jeszcze szybciej podnosić indywidualne umiejętności piłkarskie oraz wychowawcze. 

 

Juventus Academy Camp Poland 

 

 

 

 

Zawondnicy trenujący w Juventus Academy Toruń, mają okazję do spotkania zawodników Juventus FC.

Spotkanie z gwiazdami światowego futbolu istnieje podczas eventów, w których Juventus FC bierze udział w Polsce.


 

meet greet 4 20151023 1814219349

 

 


Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją treningów dla Dzieci w wieku 5-16 lat wg wytyczonego programu Juventus Academy.

 

Wszystkie informacje dotyczące zapisów można znaleźć tutaj.

 

W przypadku pytań związanych z Juventus Academy w Toruniu jesteśmy do Państwa dyspozycji:

tel.: +48 731 605 509  poniedziałek-piątek 9:00 - 12:00

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro: ul. Rzepakowa 7/9 - I piętro (wejście od orlika). 9:00 - 12:00

 

 

TRENUJ Z NAJLEPSZYMI!!!

 

Facebook1