11

1

8

2

3

4

5

10

7

9

Sztab szkoleniowy


 

Me

Paweł Kędzierski - Dyrektor sportowy - Trener UEFA A

Urodzony w 1982 roku w Toruniu. Posiadający licencję trenerską UEFA A. Od 2013 roku pracuje w programie młodzieżowym Juventusu, w 2014 roku ukończył kurs trenerski Juventus Univeristy w Turynie na poziomie TOP oraz międzynarodowy kurs Trenerów akademii młodzieżowych Juventusu w 2017 i 2018 roku. Reprezentant Polski w Międzynarodowym Turnieju 5 Piłek w Paryżu, Turnieju Studentów w Eindhoven oraz zawodnik triumfatorów WSB w Mistrzostwach Polski we Wrocławiu. Uczestnik konferencji krajowych oraz zagranicznych.  Uczestnik dwóch obozów Juventus Summer CAMP Polska.

 


 Boldt

Przemysław Boldt - Trener - Koordynator  - UEFA B

Urodzony w 1974 roku w Toruniu, obrońca, wychowanek toruńskiej Elany Toruń, posiadający licencję trenerską UEFA B. Jedyny toruński wychowanek, który jako zawodnik w sezonie 1999/2000 z zespołem Polonii Warszawa zdobył Mistrzostwo Polski, Puchar Ligi oraz Superpuchar Polski. Absolwent Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego wydz. Wychowanie Fizyczne. Znany z występów w Ekstraklasie w takich klubach jak: Polonia Warszawa, Ruch Chorzów, Orlen Płock, Widzew Łódź. Karierę zawodniczą zakończył w drużynie Flisaka Złotoria w sezonie 2011/2012. Od roku 2009 rozpoczął karierę trenerską jako grający trener w drużynie Unii Solec Kujawski. Od 2013 roku pracuje w programie młodzieżowym Juventusu. Trener podczas dwóch obozów Juventus Summer CAMP Polska.

 


Filip

Filip Galus - Trener - UEFA C

Urodzony w 1988 roku w Toruniu. Trener posiadający licencję UEFA C. Student trzeciego roku Wychowania Fizycznego w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. W wieku juniorskim zawodnik Elany Toruń oraz Włókniarza Toruń. Od dziecka wierny kibic drużyny z Turynu. W sektorze młodzieżowym Juventusu od 2015 roku.

 


Jedrzej

Jędrzej Woźniak - Trener - UEFA B

Urodzony w 1994 roku w Grudziądzu. Posiadający licencję trenerską UEFA B. Bramkarz, który od 8 roku życia był związany z Grudziądzkim Klubem Sportowym „Olimpia”, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble drużyn młodzieżowych, trafiając do kadry pierwszego zespołu. Swoją przygodę piłkarską kontynuował w III-ligowym Starcie Warlubie, a ostatnie pół roku spędził w Zdroju Ciechocinek, gdzie zakończył swoją przygodę jako czynny zawodnik. W Juventus Academy Toruń trenuje od 2017 roku.

 


Szary

Przemysław Szarszewski - Trener - GRASSROOTS C

Urodzony w 1984 r. w Toruniu. Trener posiadający licencję UEFA grassroots C. Ukończył studia z zakresu zarządzania firmą. Pasjonat piłki nożnej i psychologii. W 2016 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie młodzieżowym Juventus Academy.

 Komenda

Bartosz Komenda - Trener - UEFA C

Urodzony w 1989 roku w Toruniu. W 2016 roku ukończył kurs UEFA C w Bydgoszczy. Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego - ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku ze specjalizacją instruktorską w zakresie piłki nożnej. Jako junior związany z TKP Elana Toruń, w której występował w okresie młodzieżowym.


 Łukasz Kierzkowski - Trener - UEFA A

 

Urodzony w 1985 roku w Toruniu. W okresie młodzieżowym był zawodnikiem grup młodzieżowych Górnika Zabrze oraz Reprezentantem Kadr Śląska w różnych kategoriach wiekowych. Od 2007 roku jest Trenerem Piłki Nożnej. Pracował w klubach:Pomorzanin Toruń, Elana Toruń (Zespół Seniorów -3 liga , Junior Starszy), Drwęca Golub-Dobrzyń ( Zespół Seniorów ),K.S Piłkarz Golub-Dobrzyń (drużyny młodzieżowe).

Pracował także w klasach sportowych OSSM przy Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej.

Od 2015 roku posiada Dyplom Trenera UEFA A. Jest także Dyplomowanym Menadżerem Sportu oraz ukończył Kurs Trenerski Coerver Coaching. Uczestnik wielu stażów trenerskich (Zagłębie Lubin,Pogoń Szczecin,Wisła Płock,LegiaWarszawa,Miedź Legnica). W Juventus Academy Toruń rozpoczął pracę w 2019 roku.

 


Łukasz Sakowski - Trener - GRASSROOTS C

Urodzony w Wąbrzeźnie w 1977 roku. W okresie młodzieżowym zawodnik klubu lekkoatletycznego ZRYW Toruń. Trener posiadający licencję GRASSROOTS C. Od 2014 roku pracujący w grupach młodzieżowych w DAP Toruń. W Juventus Academy Toruń rozpoczął pracę w 2019 roku.

 


 

Zbigniew Ordon - Trener - UEFA C

 Zbigniew Ordon urodził się w 1973 roku w Toruniu. Trener posiadający licencję UEFA C. Ukończył Studia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Wydział Wychowania Fizycznego. W 1995-2011 był zawodnikiem kilku wewnętrznych drużyn piłkarskich w Toruniu. Jest czynnym maratończykiem długich odległości. Brał udział między innymi w maratonch w Berlinie, Hanowerze czy Brukselli. Od 2014 roku pracuje w programie młodzieżowym Juventusu. Trener podczas obozu Juventus Summer CAMP Polska.

 


Łukasz Zapała - Trener Bramkarzy - UEFA B

Urodzony w 1989 roku, w przeszłości reprezentujący kluby Zawiszy Bydgoszcz oraz Wdy Świecie. Obecnie czynny bramkarz KP Starogard Gdański. W 2017 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie Juventus Academy Toruń trenując bramkarzy.

 


Krzysztof Wasilkiewicz - Trener Przygotowania Motorycznego - UEFA A

Urodzony w 1975 roku, ukończył AWF w Poznaniu oraz Instytut Wychowania Fizycznego  w Gorzowie Wlkp. Posiada uprawnienia sportowe FMS level 1 oraz FMS level 2. W Juventus Academy od 2018 roku.

 


Marcin Kwiatkowski - Psycholog sportu

Psycholog sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej. Właściciel firmy SPORT AND MINDS specjalizującej się w diagnozie, monitoringu i treningu psychomotorycznym. Współpracuje z zespołami piłkarskiej Ekstraklasy, kadrami olimpijskimi, szkołami mistrzostwa sportowego, zawodnikami indywidualnymi. Realizował badania diagnostyczne z zakresu psychologii sportu w ramach programu „Piłkarski Diament” . Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu psychologii sportu Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Uniwersytetu Gdańskiego, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W 2014 roku rozpoczął współpracę z Juventus Academy tworząc program przygotowania psychologicznego dla zawodników, trenerów i rodziców.


Agnieszka Kwiatkowska - Pedagog sportu

Zajmuje się diagnozą, monitoringiem i treningiem psychomotorycznym zawodników. Realizowała badania diagnostyczne z zakresu psychologii sportu w ramach programu „Piłkarski Diament” emitowanego na antenie Canal+ Sport w 2014 roku i jego aktualnej edycji w TVP Sport. Specjalizuje się w treningu koncentracji i podzielności uwagi. Prowadzi zajęcia z zakresu treningu mentalnego i wspiera przede wszystkim najmłodszych zawodników naszej Akademii.

 


Magda Ordon - Asystent Trenera

Asystent Trenera od 2017 roku.