1

8

2

3

4

Trenerzy w Juventus Academy Toruń.


Paweł Kędzierski - Dyrektor sportowy - Trener UEFA B

Urodzony w 1982 roku w Toruniu. Posiadający licencję trenerską UEFA B, ukończył kurs trenerski Juventus Univeristy w Turynie na poziomie TOP oraz międzynarodowy kurs Trenerów akademii młodzieżowych Juventusu w 2017 roku. Reprezentant Polski w Międzynarodowym Turnieju 5 Piłek w Paryżu, Turnieju Studentów w Eindhoven oraz zawodnik triumfatorów Wyższych Szkół Bankowych w Mistrzostwach Polski we Wrocławiu. Uczestnik konferencji krajowych oraz zagranicznych. Od 2013 roku pracuje w programie młodzieżowym Juventusu. Uczestnik dwóch obozów Juventus Summer CAMP Polska.


Przemysław Boldt - Trener - Koordynator  - UEFA B

Urodzony w 1974 roku w Toruniu, obrońca, wychowanek toruńskiej Elany Toruń, posiadający licencję trenerską UEFA B. Jedyny toruński wychowanek, który jako zawodnik w sezonie 1999/2000 z zespołem Polonii Warszawa zdobył Mistrzostwo Polski, Puchar Ligi oraz Superpuchar Polski. Absolwent Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego wydz. Wychowanie Fizyczne. Znany z występów w Ekstraklasie w takich klubach jak: Polonia Warszawa, Ruch Chorzów, Orlen Płock, Widzew Łódź. Karierę zawodniczą zakończył w drużynie Flisaka Złotoria w sezonie 2011/2012. Od roku 2009 rozpoczął karierę trenerską jako grający trener w drużynie Unii Solec Kujawski. Od 2013 roku pracuje w programie młodzieżowym Juventusu. Trener podczas dwóch obozów Juventus Summer CAMP Polska.


Zbigniew Ordon - Trener - UEFA C

 Zbigniew Ordon urodził się w 1973 roku w Toruniu. Trener posiadający licencję UEFA C. Ukończył Studia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Wydział Wychowania Fizycznego. W 1995-2011 był zawodnikiem kilku wewnętrznych drużyn piłkarskich w Toruniu. Jest czynnym maratończykiem długich odległości. Brał udział między innymi w maratonch w Berlinie, Hanowerze czy Brukselli. Od 2014 roku pracuje w programie młodzieżowym Juventusu. Trener podczas obozu Juventus Summer CAMP Polska.


Mykola Morozow - Trener  - UEFA B

Urodzony w 1984 roku w Zaporożu. Karierę piłkarską rozpoczął w Zirce Zaporoże zdobywając w 2000 roku brązowy medal mistrzostw Ukrainy Juniorów. W 2003 roku rozpoczął przygodę z ekstraklosowym futsalem w klubie Dniprospecstal Zaporoże. W 2005 roku zdobywając Puchar Ukraińskiej Ligi został powołany do reprezentacji Ukrainy U21. Od 2009 roku zawodnik ekstraklasowego klubu futsalowego Marwit Toruń, w którym grał 4 lata. Obecnie kontynuuje fustalową karierę. Ukończył Nacionalny Uniwersytet w Zaporożu na kierunku olimpijski i profesjonalny sport ze specjalizacją mgr wychowania fizycznego i sportu oraz trener piłki nożnej.


Filip Galus - Trener - UEFA C

Urodzony w 1988 roku w Toruniu. Trener posiadający licencję UEFA C. Student trzeciego roku Wychowania Fizycznego w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. W wieku juniorskim zawodnik Elany Toruń oraz Włókniarza Toruń. Od dziecka wierny kibic drużyny z Turynu. W sektorze młodzieżowym Juventusu od końca 2015 roku.


Piotr Iskrzak - Trener - GRASSROOTS C

Urodzony w 1992 roku w Toruniu.  Reprezentant Toruńskiej Akademii Futsalu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 20 w 2012 roku. Obecnie czynnie grający zawodnik Toruńskiej ligi szóstek Piłkarskich w Futsalu. W 2016 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie Juventus Academy.


Przemysław Szarszewski - Trener - GRASSROOTS C

Urodzony w 1984 r. w Toruniu. Trener posiadający licencję UEFA grassroots C. Ukończył studia z zakresu zarządzania firmą. Pasjonat piłki nożnej i psychologii. W 2016 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie młodzieżowym Juventus Academy.


Jędrzej Woźniak - Trener - UEFA B

Urodzony w 1994 roku w Grudziądzu. Posiadający licencję trenerską UEFA B. Bramkarz, który od 8 roku życia był związany z Grudziądzkim Klubem Sportowym „Olimpia”, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble drużyn młodzieżowych, trafiając do kadry pierwszego zespołu. Swoją przygodę piłkarską kontynuował w III-ligowym Starcie Warlubie, a ostatnie pół roku spędził w Zdroju Ciechocinek, gdzie zakończył swoją przygodę jako czynny zawodnik. W Juventus Academy trenuje od listopada 2017 roku.


Michał Hałat - Trener - UEFA B

Urodzony w 1985 r we Wrocławiu. Trener posiadający licencję UEFA B. Ukończył studia z Psychologii oraz studia  Zarządzania Personelem w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. W trakcie studiów zajmował stanowisko trenera sekcji piłki nożnej w AZS SWPS Sopot oraz współpracował jako asystent trenera z grupami młodzieżowymi Lechii Gdańsk.  W ostatnim czasie trener grup młodzieżowych Legii Chełmża.


Łukasz Zapała - Trener Bramkarzy

Urodzony w 1989 roku, w przeszłości reprezentujący kluby Zawiszy Bydgoszcz oraz Wdy Świecie. Obecnie czynny bramkarz KP Starogard Gdański. W 2017 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie Juventus Academy Toruń trenując bramkarzy.


Marcin Kwiatkowski - Psycholog sportu

Psycholog sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej. Właściciel firmy SPORT AND MINDS specjalizującej się w diagnozie, monitoringu i treningu psychomotorycznym. Współpracuje z zespołami piłkarskiej Ekstraklasy, kadrami olimpijskimi, szkołami mistrzostwa sportowego, zawodnikami indywidualnymi. Realizował badania diagnostyczne z zakresu psychologii sportu w ramach programu „Piłkarski Diament” . Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu psychologii sportu Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Uniwersytetu Gdańskiego, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W 2014 roku rozpoczął współpracę z Juventus Academy tworząc program przygotowania psychologicznego dla zawodników, trenerów i rodziców.


Agnieszka Kwiatkowska - Pedagog sportu

Zajmuje się diagnozą, monitoringiem i treningiem psychomotorycznym zawodników. Realizowała badania diagnostyczne z zakresu psychologii sportu w ramach programu „Piłkarski Diament” emitowanego na antenie Canal+ Sport w 2014 roku i jego aktualnej edycji w TVP Sport. Specjalizuje się w treningu koncentracji i podzielności uwagi. Prowadzi zajęcia z zakresu treningu mentalnego i wspiera przede wszystkim najmłodszych zawodników naszej Akademii.


Daria Marzejewska - Asystent Trenera

 Asystent Trenera od 2016 roku.


Magda Ordon - Asystent Trenera

Asystent Trenera od 2017 roku.