11

1

8

2

3

4

5

10

7

9

 

Plan treningowy obowiązujący w dniach:

25.06.2019r. - 26.07.2019r.

 

Nazwa Grupy
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

Cristiano Ronaldo

2005

 RONALDO 501x752


19:30 - 21:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

 

19:30 - 21:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a 

Miralem Pjanic

2006

Pjanic2018

 

19:30 - 21:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a


 



19:30 - 21:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Rodrigo Bentancur

2006

Bentancur2018

19:30 - 21:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a
 

19:30 - 21:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Daniele Rugani

2007

Rugani2018


19:30 - 21:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

 

19:30 - 21:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Mario Mandzukic

2008

Mandzukic2018


18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a
 

18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Leonardo Bonucci

2007/2008

 Bonucci 501x751

 

18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a
 
 

 

18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a


Giorgio Chiellini

2008/2009

Chiellini 501x752

   

18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

 

18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Joao Cancelo

2009

 Cancelo

 

18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a
 

18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a 

Sami Khedira

2009

Khedira2018

 

18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a
   

18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Paulo Dybala

2010

Dybala2018

 

18:00 - 19:30

boisko,

Przy Skarpie 2a


 

 

 

 

 


18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a


Frederico Bernardeschi

2010

 Bernardeshi2018


18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

 

 

 




 

 

 


18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

 Juan Cuadrado

2010/2011

 Cuadrado 501x752

 

18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

 
   

18:00 - 19:30

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Alex Sandro

2011

Sandro2018


 

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

 

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Andrea Barzagli

2011

Barzagli2018

 

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

 

 

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Douglas Costa

2012

 Costa2018

 

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a 

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a 

Baise Matuidi

2012

 Matuidi2018

 

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a 


16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Medhi Benatia

2013

 Benatia2018

   

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

 

 

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a 

Emre Can

2013

 Can


 

 

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a
 

 

16:30 - 18:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a 

 

 

Plan treningowy obowiązujący w dniach:

18.03.2019r. - 21.06.2019r.

 

Nazwa Grupy
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

Cristiano Ronaldo

2005

 RONALDO 501x752

19:00 - 20:00

sala Rzepakowa 7/9

17:30 - 19:00

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75

 20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

17:30 - 19:00

boisko naturalne

Grabowiec

 

Miralem Pjanic

2006

Pjanic2018

 18:00 - 19:00

sala Rzepakowa 7/9

18:30 - 20:00 

boisko

Przy Skarpie 2a


17:30 - 19:00

boisko naturalne

Grabowiec

 

17:00 - 18:30

boisko ul.

Sz. Chełmińska 75


17:00 - 18:30

boisko naturalne

Grabowiec

Rodrigo Bentancur

2006

Bentancur2018

 17:00 - 18:00

sala Rzepakowa 7/9 

16:30 - 18:00 

boisko

Przy Skarpie 2a

 20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a


18:45 - 20:15

boisko naturalne

Grabowiec

Daniele Rugani

2007

Rugani2018


18:45 - 20:15

boisko naturalne

Grabowiec

20:15 - 21:45

boisko

Przy Skarpie 2a

 

16:30 - 18:00 

boisko

Przy Skarpie 2a


Mario Mandzukic

2008

Mandzukic2018


17:00 - 18:30

boisko naturalne

Grabowiec

 

17:30 - 19:00

orlik, ul.

Rzepakowa 7/9

18:30 - 20:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a

Leonardo Bonucci

2007/2008

 Bonucci 501x751

 

17:00 - 18:30

orlik,

ul. Rydygiera 1-7

 

18:30 - 20:00

orlik, ul.

Rzepakowa 7/9
 

 

18:30 - 20:00

boisko ul.

Przy Skarpie 2a


Giorgio Chiellini

2008/2009

Chiellini 501x752

 

18:30 - 20:00

orlik,

Rydygiera 1-7

 

18:45 - 20:15

orlik,

Rydygiera 1-7

 

18:45 - 20:15

orlik,

Rydygiera 1-7

Joao Cancelo

2009

 Cancelo

 

17:00 - 18:30

orlik

ul. św. Józefa 26

18:30 - 20:00

orlik, 

Świętopełka 15/17

 

16:45 - 18:15

orlik, 

Świętopełka 15/17 

 

Sami Khedira

2009

Khedira2018

 

16:45 - 18:15

orlik, 

Świętopełka 15/17
 

18:30 - 20:00

orlik, 

Świętopełka 15/17
 

Paulo Dybala

2010

Dybala2018

 

16:30 - 18:30

boisko,

Przy Skarpie 2a

18:30 - 20:00

orlik

ul. św. Józefa 26


 

 

 

 

 


18:00 - 19:30

orlik,

ul. Krynicka 9


Frederico Bernardeschi

2010

 Bernardeshi2018



 

 

 

17:00 - 18:30

orlik

ul. św. Józefa 26




 

 

 


16:30 - 18:30

orlik,

ul. Krynicka 9

 Juan Cuadrado

2010/2011

 Cuadrado 501x752

 
 

17:00 - 18:30

orlik,

Rydygiera 1-7

 

 17:00 - 18:30

orlik,

Rydygiera 1-7

Alex Sandro

2011

Sandro2018

18:30 - 20:00

orlik

ul. św. Józefa 26

 

18:00 - 19:30

orlik,

ul. Krynicka 9
 

Andrea Barzagli

2011

Barzagli2018

 

17:00 - 18:30

orlik,

Rydygiera 1-7

 

17:00 - 18:30

orlik

ul. św. Józefa 26

 

Douglas Costa

2012

 Costa2018

 

18:30 - 20:00

orlik, ul.

Rzepakowa 7/9
 

16:45 - 18:15

orlik, ul.

Rzepakowa 7/9
 

Baise Matuidi

2012

 Matuidi2018

 

16:30 - 18:00

orlik,

ul. Krynicka 8

16:30 - 18:00

orlik,

ul. Krynicka 8 


Medhi Benatia

2013

 Benatia2018

 

17:30 - 18:30

orlik, ul.

Rzepakowa 7/9
 

 

16:45 - 17:45

orlik, ul.

Rzepakowa 7/9
 
   

Emre Can

2013

 Can

 

16:30 - 18:00

orlik,

ul. Krynicka 8

 

 

16:30 - 18:00

orlik,

ul. Krynicka 8 

 

 

Wojciech Szczęsny 

Bramkarska 2005/2006/2007

 SZCZESNY 501x751

 

    16:30 - 17:30

boisko,

ul. Sz. Chełmińska 75
 

 Mattia Perin

Bramkarska 2008

 Perrin

       17:30 - 18:30

boisko,

ul. Sz. Chełmińska 75
 

Mattia Del Favro

Bramkarska 2009

Mattia Del Favero 200X300 2018 19

16:30 - 18:00

orlik, ul.

św. Józefa 26
       

Carlo Pinsoglio

Bramkarska 2010/2011

 PINSOGLIO 501x751

18:00 - 19:00

orlik, ul.

św. Józefa 26