13

11

1

8

12

2

3

4

5

10

7

9

PLAN OBOWIĄZUJĄCY OD DNIA 04.11.2019R. DO DNIA 14.03.2020R.

PLAN DLA ROCZNIKÓW 2005, 2006, 2007 i 2008 BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁ

OD CHWILI BRAKU MOŻLIWOŚCI TRENINGÓW W GRABOWCU

 

 

 Logo Torun White

 

GRUPA
 PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA

 

CZWARTEK

 

 

PIĄTEK

 

    SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSS
 J023362

RONALDO 2005/2006

 

19:00 - 20:00

SALA UL. RZEPAKOWA 7/9

17:00 - 18:30

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. SZOSA CHEŁMIŃSKA 75

17:00 - 19:00

JOPA CLINIC

20:15 - 21:45

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 17:00 - 18:30

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. SZOSA CHEŁMIŃSKA 75

 18:30 - 20:00

BOISKO SYNTETYCZNE UL. PRZY SKARPIE 2A

 J023233

PJANIC

2006

 

 18:00 - 19:00

SALA UL. RZEPAKOWA 7/9

 18:30 - 20:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 17:00 - 19:00

JOPA CLINIC

20:15 - 21:45

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 17:00 - 18:30

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. SZOSA CHEŁMIŃSKA 75

 18:30 - 20:00

BOISKO SYNTETYCZNE UL. PRZY SKARPIE 2A
 J023321

RUGANI

2007

 

 17:00 - 18:00

SALA UL. RZEPAKOWA 7/9

 18:30 - 20:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

   20:15 - 21:45

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE UL. PRZY SKARPIE 2A
 J015622

MANDZUKIC 2008

 

 

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 

 20:15 - 21:45

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 J015813

BONUCCI

2008

 

 

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 

 20:15 - 21:45

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 J015731

CHIELLINI

2007/2008

 

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 

 20:15 - 21:45

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 J016206

DE LIGT

2009

 18:45 - 20:15

BOISKO ORLIK

UL. KRYNICKA 9

 18:30 - 20:00

BOISKO ORLIK

UL. ŚWIĘTOPEŁKA 15-17

   19:00 - 20:30

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9
 
 J028136

RAMSEY

2009

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. KRYNICKA 9

 

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9

 

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. RYDYGIERA 1-7

 J015654

CUADRADO

2009/2010

 18:30 - 20:00

SALA SP 9

UL. RZEPAKOWA 7/9

 

 

 

 16:30 - 18:00

SALA PSP

LEGIONÓW 70/76

 J023279

DYBALA

2010

 19:00 - 20:30

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9

   19:00 - 20:30

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9

17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9

 J015694

BERNARDESCHI 2010

 19:15 - 20:45

SALA LO 4

UL. WARSZAWSKA 1/4

 

 18:30 - 20:00

SALA SP 10

UL. BAŻYŃSKICH 30/36

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. RYDYGIERA 1-7

 

 J022737

SANDRO

2011

 

 16:45 - 18:15

BOISKO ORLIK

UL. ŚWIĘTOPEŁKA 15-17

 

 17:00 - 18:30

SALA SP 9

UL. RZEPAKOWA 7/9

 18:30 - 20:00

SALA LO 3

UL. RASZEI 1

 J023399

BENTANCUR 2011

 17:45 - 19:15

SALA LO 4

UL. WARSZAWSKA 1/4
 

 17:00 - 18:30

SALA SP 10

UL. BAŻYŃSKICH 30/36
 

 16:30 - 18:00

SALA SP 35

UL. KRYNICKA 9

 J022688

COSTA

2012

 18:30 - 20:00

SALA LO 3

UL. RASZEI 1

 

 

 19:15 - 20:45

SALA LO 4

UL. WARSZAWSKA 1/4
 
 J015856

MATUIDI

2012

 17:00 - 18:30

SALA SP LO 3

UL. RASZEI 1

   

 17:45 - 19:15

SALA LO 4

UL. WARSZAWSKA 1/4

 
 J015771

CAN

2013

 17:00 - 18:30

SALA SP LO 3

UL. RASZEI 1

 

 

 17:45 - 19:15

SALA LO 4

UL. WARSZAWSKA 1/4
 
 J012433

HIGUAIN

2013

 16:30 - 18:00

SALA PSP

UL. LEGIONÓW 70/76

   18:30 - 20:00

SALA SP 9

UL. RZEPAKOWA 7/9

 

 
 J027318

RABIOT

2014

 17:15 - 18:15

SALA SP 35

UL. KRYNICKA 9

 

 

   17:00 - 18:00

SALA SP LO 3

UL. RASZEI 1

 J012558

DEMIRAL

2014

 17:15 - 18:15

SALA SP 9

UL. RZEPAKOWA 7/9

 

 17:15 - 18:15

SALA SP 9

UL. RZEPAKOWA 7/9

   
 J023107

DE SCIGLIO

2013/2014

 18:00 - 19:00

SALA

MAŁA NIESZAWKA

       18:00 - 19:00

SALA

MAŁA NIESZAWKA

 J023192

SZCZĘSNY

BRAMKARSKA

2008

 

 18:00 - 19:00

BOISKO SP 9

UL. RZEPAKOWA 7/9

       
 J012501

BUFFON

BRAMKARSKA

2009/2010

 18:00 - 19:00

BOISKO SP 9

UL. RZEPAKOWA 7/9

 

       
 J023069

PINSOGLIO

BRAMKARSKA

2011/2012

 

 18:00 - 19:00

BOISKO SP 9

UL. RZEPAKOWA 7/9

   

 

 

 

 

 

PLAN OBOWIĄZUJĄCY OD DNIA 02.09.2019R. DO DNIA 31.10.2019R.

 

 

 Logo Torun White

 

GRUPA
 PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA

 

CZWARTEK

 

 

PIĄTEK

 

    SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSS
 J023362

RONALDO 2005/2006

 

19:00 - 20:00

SALA UL. RZEPAKOWA 7/9

17:00 - 18:30

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. SZOSA CHEŁMIŃSKA 75

17:00 - 19:00

JOPA CLINIC

20:15 - 21:45

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 17:00 - 18:30

BOISKO NATURALNE

GRABOWIEC

 18:30 - 20:00

BOISKO NATURALNE

GRABOWIEC

 J023233

PJANIC

2006

 

 18:00 - 19:00

SALA UL. RZEPAKOWA 7/9

 18:30 - 20:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 17:00 - 19:00

JOPA CLINIC

20:15 - 21:45

BOISKO NATURALNE

GRABOWIEC

 19:00 - 20:30

BOISKO NATURALNE

GRABOWIEC

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 J023321

RUGANI

2007

 

 17:00 - 18:00

SALA UL. RZEPAKOWA 7/9

 19:00 - 20:30

BOISKO NATURALNE

GRABOWIEC

   20:15 - 21:45

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 17:00 - 18:30

BOISKO NATURALNE

GRABOWIEC

 J015622

MANDZUKIC 2008

 

 

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 18:30 - 20:00

BOISKO NATURALNE

GRABOWIEC

 

 18:30 - 20:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 J015813

BONUCCI

2008

 

 

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 

 17:00 - 18:30

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. SZ. CHEŁMIŃSKA 75

 

 18:30 - 20:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 J015731

CHIELLINI

2007/2008

 

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 

 17:00 - 18:30

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. SZ. CHEŁMIŃSKA 75

 18:30 - 20:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 J016206

DE LIGT

2009

 18:45 - 20:15

BOISKO ORLIK

UL. KRYNICKA 9

 18:30 - 20:00

BOISKO ORLIK

UL. ŚWIĘTOPEŁKA 15-17

   18:30 - 20:00

BOISKO ORLIK

UL. ŚWIĘTOPEŁKA 15-17
 
 J028136

RAMSEY

2009

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. KRYNICKA 9

 

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. ŚW. JÓZEFA 26

 

 18:45 - 20:15

BOISKO ORLIK

UL. RYDYGIERA 1-7

 J015654

CUADRADO

2009/2010

   

 18:30 - 20:00

BOISKO ORLIK

UL. ŚW. JÓZEFA 26

 

 16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A

 J023279

DYBALA

2010

 18:00 - 19:30

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9

   

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. ŚW. JÓZEFA 26

16:30 - 18:00

BOISKO SYNTETYCZNE

UL. PRZY SKARPIE 2A
 J015694

BERNARDESCHI 2010

 18:30 - 20:00

BOISKO ORLIK

UL. ŚW. JÓZEFA 26

 

 18:30 - 20:00

BOISKO ORLIK

UL. RYDYGIERA 1-7

 

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. KRYNICKA 9

 J022737

SANDRO

2011

 

 16:45 - 18:15

BOISKO ORLIK

UL. ŚWIĘTOPEŁKA 15-17

 18:15 - 20:45

BOISKO ORLIK

UL. KRYNICKA 9

 16:45 - 18:15

BOISKO ORLIK

UL. ŚWIĘTOPEŁKA 15-17
 
 J023399

BENTANCUR 2011

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. ŚW. JÓZEFA 26

 

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. RYDYGIERA 1-7

   
 J022688

COSTA

2012

 18:45 - 20:15

BOISKO ORLIK

UL. RYDYGIERA 1-7

 

 18:00 - 19:30

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9

   
 J015856

MATUIDI

2012

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. RYDYGIERA 1-7

   

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9

 
 J015771

CAN

2013

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. RYDYGIERA 1-7
 

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. KRYNICKA 9

   
 J012433

HIGUAIN

2013

 16:30 - 18:00

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9

   

 17:00 - 18:30

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9

 
 J027318

RABIOT

2014

 17:00 - 18:00

BOISKO ORLIK

UL. KRYNICKA 9

 

 17:00 - 18:00

BOISKO ORLIK

UL. KRYNICKA 9

   
 J012558

DEMIRAL

2014

 16:30 - 17:30

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9

 

 16:30 - 17:30

BOISKO ORLIK

UL. RZEPAKOWA 7/9

   
 J023107

DE SCIGLIO

2013/2014

 18:00 - 19:00

BOISKO ORLIK

UL. LEŚNA 1

MAŁA NIESZAWKA

       18:00 - 19:00

BOISKO ORLIK

UL. LEŚNA 1

MAŁA NIESZAWKA

 J023192

SZCZĘSNY

BRAMKARSKA

2008

 

   

18:30 - 19:30

BOISKO ORLIK

UL. RYDYGIERA 1-7

   
 J012501

BUFFON

BRAMKARSKA

2009/2010

   

17:00 - 18:00

BOISKO ORLIK

UL. RYDYGIERA 1-7

   
 J023069

PINSOGLIO

BRAMKARSKA

2011/2012

 

     

18:00 - 19:00

BOISKO ORLIK

UL. ŚWIĘTOPEŁKA 15-17