13

11

1

8

12

2

3

4

5

10

7

9

SZTAB SZKOLENIOWY

 DSC8727 

 


 

 DSC8622

Paweł Kędzierski - Dyrektor sportowy - Trener UEFA A

Urodzony w 1982 roku w Toruniu, posiadający licencję trenerską UEFA A. Reprezentant Polski w Międzynarodowym Turnieju 5 Piłek w Paryżu, Turnieju Studentów w Eindhoven oraz zawodnik triumfatorów WSB w Mistrzostwach Polski we Wrocławiu. Uczestnik konferencji krajowych oraz zagranicznych.

W programie mlodzieżowym Juventusu rozpoczął pracę w 2013 roku. W 2014 roku ukończył kurs trenerski Juventus Univeristy w Turynie na poziomie TOP oraz międzynarodowe kursy Trenerów akademii młodzieżowych Juventusu w 2017, 2018 i 2019 roku. W 2016 roku trener podczas dwóch obozów Juventus Summer CAMP Polska. W 2019 roku jako Trener prowadzący obóz Juventusu w Nowym Jorku w USA. Prowadząc drużynę w kategorii młodzik zdobył Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Świata Juventus Academy World Cup w Turynie z rocznikiem 2006. Na szczeblu lokalnym w rozgrywkach KPZPN w kategorii młodzik starszy zajął II miejsce również z rocznikiem 2006.

 

 

 

 


  DSC8636

Przemysław Boldt - Trener - Koordynator  - UEFA B

Urodzony w 1974 roku w Toruniu, obrońca, wychowanek toruńskiej Elany Toruń, posiadający licencję trenerską UEFA B. Jedyny toruński wychowanek, który jako zawodnik w sezonie 1999/2000 z zespołem Polonii Warszawa zdobył Mistrzostwo Polski, Puchar Ligi oraz Superpuchar Polski. Absolwent Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego wydz. Wychowanie Fizyczne. Znany z występów w Ekstraklasie w takich klubach jak: Polonia Warszawa, Ruch Chorzów, Orlen Płock, Widzew Łódź. Karierę zawodniczą zakończył w drużynie Flisaka Złotoria w sezonie 2011/2012. Od roku 2009 rozpoczął karierę trenerską jako grający trener w drużynie Unii Solec Kujawski. Od 2013 roku pracuje w programie młodzieżowym Juventusu. Trener podczas dwóch obozów Juventus Summer CAMP Polska.

 

 

 

 


 DSC8642

Filip Galus - Trener - UEFA C

 

Urodzony w 1988 roku w Toruniu. Trener posiadający licencję UEFA C. Student trzeciego roku Wychowania Fizycznego w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. W wieku juniorskim zawodnik Elany Toruń oraz Włókniarza Toruń. Od dziecka wierny kibic drużyny z Turynu. W sektorze młodzieżowym Juventusu od 2015 roku.

 

 

 

 

 

 


 DSC8626

Jędrzej Woźniak - Trener - UEFA B

 

Urodzony w 1994 roku w Grudziądzu. Posiadający licencję trenerską UEFA B. Bramkarz, który od 8 roku życia był związany z Grudziądzkim Klubem Sportowym „Olimpia”, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble drużyn młodzieżowych, trafiając do kadry pierwszego zespołu. Swoją przygodę piłkarską kontynuował w III-ligowym Starcie Warlubie, a ostatnie pół roku spędził w Zdroju Ciechocinek, gdzie zakończył swoją przygodę jako czynny zawodnik. W Juventus Academy Toruń trenuje od 2017 roku.

 

 

 

 

 


 DSC8665

Przemysław Szarszewski - Trener - GRASSROOTS C

 

Urodzony w 1984 r. w Toruniu. Trener posiadający licencję UEFA grassroots C. Ukończył studia z zakresu zarządzania firmą. Pasjonat piłki nożnej i psychologii. W 2016 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie Juventus Academy.

 

 

 

 

 

  DSC8654

Bartosz Komenda - Trener - UEFA C

Urodzony w 1989 roku w Toruniu. W 2016 roku ukończył kurs UEFA C w Bydgoszczy. Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego - ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku ze specjalizacją instruktorską w zakresie piłki nożnej. Jako junior związany z TKP Elana Toruń, w której występował w okresie młodzieżowym. W 2018 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie Juventus Academy.

 

 

 

 


 DSC8699

Maciej Bieńkowski- Trener - UEFA A

Urodzony  w 1987 roku w Toruniu. Posiadający licencję UEFA A.  Przez 6 lat reprezentował barwy Elany Toruń w grupach młodzieżowych. Z wykształcenia i zawodu nauczyciel wychowania fizycznego i fizjoterapeuta - ukończył studia licencjackie na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku ze specjalizacją odnowa biologiczna, studia magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ze specjalizacją piłka nożna gdzie uzyskał tytuł trenera II klasy, studia licencjackie w Bydgoskiej Szkole Wyższej na kierunku fizjoterapia ogólna. Karierę trenerską rozpoczął w 2012 roku w Elanie Toruń. W 2016 roku uczestniczył w stażu trenerskim w Akademii KKS Lech Poznań.S.A. W latach 2016-2019 fizjoterapeuta i asystent trenera w Gimnazjalnym Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Toruniu. Od 2019 roku pracuje w programie młodzieżowym Juventusu.

 

 

 

 


 DSC8660Łukasz Sakowski - Trener - GRASSROOTS C

Urodzony w Wąbrzeźnie w 1977 roku. W okresie młodzieżowym zawodnik klubu lekkoatletycznego ZRYW Toruń. Trener posiadający licencję GRASSROOTS C. Od 2014 roku pracujący w grupach młodzieżowych w DAP Toruń. W Juventus Academy Toruń rozpoczął pracę w 2019 roku.

 

 

 

 

 

 


 DSC8690

Patryk Jaworski - UEFA B

Urodzony 23 Lipca 1990 roku.Trener od 2012 roku pracujący z młodzieżą ,zaczynając w Pomorzaninie Toruń następnie 4 lata spędził w Toruńskim Klubie Piłkarskim Elana Toruń pracując w sektorze dziecięcym. W czasach dzieciństwa zawodnik klubu Elany Toruń. W roku 2015 obył staz trenerski w klubie Pogoni Szczecin. W 2019 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie Juventus Academy.

 

 

 

 


 DSC8675

Klaudia Grodzicka - UEFA C

Urodzona w 1999 roku w Toruniu. Zawodniczka grająca od 2014 roku w klubie Gwiazda Toruń na szczeblu drugiej ligi Wielkopolskiej oraz zawodniczka Futsalu na szczeblu 1 ligi. Wcześniej zawodniczka męskiej ligi młodzieżowej TAF Toruń. Przygodę trenerską rozpoczęła od trenowania dzieci w klubie w którym na codzień jest zawodniczka.  Od 2019 roku studentka Wychowania Fizycznego dodatkowo osoba posiadająca kwalifikacje Ratownika Medycznego. W 2019 roku rozpoczęła pracę w młodzieżowym programie Juventus Academy.

 

 

 

 

 


 DSC8713Tomasz Bakuła - UEFA C

Urodzony w 1990 roku w Rypinie. W 2019 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie Juventus Academy. W 2019 roku przez pół roku jako asystent Trenera w roczniku 2010, a następnie rozpoczął treningi jako samodzielny Trener. 

 

 

 

 

 

 


  DSC8681Patryk Woźniak - Trener Grasroots C

Trener w Juventus Academy Toruń od 2019 roku.

 

 

 

 

 

 


 DSC8648Karol Jurgielski - Trener Grasroots C

Trener w Juventus Academy Toruń od 2019 roku.

 

 

 

 

 

 

 


 DSC8707

 

Maciej Spenner - Trener Bramkarzy - UEFA C

Urodzony w 1989 roku w Toruniu. Posiadający licencję trenerską UEFA C. Swoją karierę piłkarską rozpoczął we Włókniarzu Toruń. Uczestnik pierwszych mistrzostw Polski u-19 w Futsalu. Karierę trenerską rozpoczął na V szczeblu rozgrywkowym w zespole Mustang Ostaszewo jako asystent I trenera oraz trener bramkarzy zarówno seniorów jak i juniorów. W 2019 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie Juventus Academy.

 

 

 

 

 


 

Krzysztof Wasilkiewicz - Trener Przygotowania Motorycznego - UEFA A

Urodzony w 1975 roku, ukończył AWF w Poznaniu oraz Instytut Wychowania Fizycznego  w Gorzowie Wlkp. Posiada uprawnienia sportowe FMS level 1 oraz FMS level 2. W Juventus Academy od 2018 roku.

 


Marcin Kwiatkowski - Psycholog sportu

Psycholog sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej. Właściciel firmy SPORT AND MINDS specjalizującej się w diagnozie, monitoringu i treningu psychomotorycznym. Współpracuje z zespołami piłkarskiej Ekstraklasy, kadrami olimpijskimi, szkołami mistrzostwa sportowego, zawodnikami indywidualnymi. Realizował badania diagnostyczne z zakresu psychologii sportu w ramach programu „Piłkarski Diament” . Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu psychologii sportu Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Uniwersytetu Gdańskiego, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W 2014 roku rozpoczął współpracę z Juventus Academy tworząc program przygotowania psychologicznego dla zawodników, trenerów i rodziców.


Agnieszka Kwiatkowska - Pedagog sportu

Zajmuje się diagnozą, monitoringiem i treningiem psychomotorycznym zawodników. Realizowała badania diagnostyczne z zakresu psychologii sportu w ramach programu „Piłkarski Diament” emitowanego na antenie Canal+ Sport w 2014 roku i jego aktualnej edycji w TVP Sport. Specjalizuje się w treningu koncentracji i podzielności uwagi. Prowadzi zajęcia z zakresu treningu mentalnego i wspiera przede wszystkim najmłodszych zawodników naszej Akademii.

 


Magda Ordon - Asystent Trenera

Asystent Trenera od 2017 roku.


Monika Woźniak - Asystent Trenera

Asystent Trenera od 2019 roku.

 


 Piotr Piasta - Asystent Trenera

Asystent Trenera od 2019 roku.