11

1

8

2

3

4

5

10

7

9

Sztab szkoleniowy


 

Me

Paweł Kędzierski - Dyrektor sportowy - Trener UEFA A

Urodzony w 1982 roku w Toruniu. Posiadający licencję trenerską UEFA A. Od 2013 roku pracuje w programie młodzieżowym Juventusu, w 2014 roku ukończył kurs trenerski Juventus Univeristy w Turynie na poziomie TOP oraz międzynarodowy kurs Trenerów akademii młodzieżowych Juventusu w 2017 i 2018 roku. Reprezentant Polski w Międzynarodowym Turnieju 5 Piłek w Paryżu, Turnieju Studentów w Eindhoven oraz zawodnik triumfatorów WSB w Mistrzostwach Polski we Wrocławiu. Uczestnik konferencji krajowych oraz zagranicznych.  Uczestnik dwóch obozów Juventus Summer CAMP Polska.

 


 Boldt

Przemysław Boldt - Trener - Koordynator  - UEFA B

Urodzony w 1974 roku w Toruniu, obrońca, wychowanek toruńskiej Elany Toruń, posiadający licencję trenerską UEFA B. Jedyny toruński wychowanek, który jako zawodnik w sezonie 1999/2000 z zespołem Polonii Warszawa zdobył Mistrzostwo Polski, Puchar Ligi oraz Superpuchar Polski. Absolwent Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego wydz. Wychowanie Fizyczne. Znany z występów w Ekstraklasie w takich klubach jak: Polonia Warszawa, Ruch Chorzów, Orlen Płock, Widzew Łódź. Karierę zawodniczą zakończył w drużynie Flisaka Złotoria w sezonie 2011/2012. Od roku 2009 rozpoczął karierę trenerską jako grający trener w drużynie Unii Solec Kujawski. Od 2013 roku pracuje w programie młodzieżowym Juventusu. Trener podczas dwóch obozów Juventus Summer CAMP Polska.

 


Filip

Filip Galus - Trener - UEFA C

Urodzony w 1988 roku w Toruniu. Trener posiadający licencję UEFA C. Student trzeciego roku Wychowania Fizycznego w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. W wieku juniorskim zawodnik Elany Toruń oraz Włókniarza Toruń. Od dziecka wierny kibic drużyny z Turynu. W sektorze młodzieżowym Juventusu od 2015 roku.

 


Jedrzej

Jędrzej Woźniak - Trener - UEFA B

Urodzony w 1994 roku w Grudziądzu. Posiadający licencję trenerską UEFA B. Bramkarz, który od 8 roku życia był związany z Grudziądzkim Klubem Sportowym „Olimpia”, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble drużyn młodzieżowych, trafiając do kadry pierwszego zespołu. Swoją przygodę piłkarską kontynuował w III-ligowym Starcie Warlubie, a ostatnie pół roku spędził w Zdroju Ciechocinek, gdzie zakończył swoją przygodę jako czynny zawodnik. W Juventus Academy Toruń trenuje od 2017 roku.

 


Szary

Przemysław Szarszewski - Trener - GRASSROOTS C

Urodzony w 1984 r. w Toruniu. Trener posiadający licencję UEFA grassroots C. Ukończył studia z zakresu zarządzania firmą. Pasjonat piłki nożnej i psychologii. W 2016 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie Juventus Academy.

 Komenda

Bartosz Komenda - Trener - UEFA C

Urodzony w 1989 roku w Toruniu. W 2016 roku ukończył kurs UEFA C w Bydgoszczy. Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego - ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku ze specjalizacją instruktorską w zakresie piłki nożnej. Jako junior związany z TKP Elana Toruń, w której występował w okresie młodzieżowym.


Łukasz Sakowski - Trener - GRASSROOTS C

Urodzony w Wąbrzeźnie w 1977 roku. W okresie młodzieżowym zawodnik klubu lekkoatletycznego ZRYW Toruń. Trener posiadający licencję GRASSROOTS C. Od 2014 roku pracujący w grupach młodzieżowych w DAP Toruń. W Juventus Academy Toruń rozpoczął pracę w 2019 roku.

 


 

Zbigniew Ordon - Trener - UEFA C

 Zbigniew Ordon urodził się w 1973 roku w Toruniu. Trener posiadający licencję UEFA C. Ukończył Studia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Wydział Wychowania Fizycznego. W 1995-2011 był zawodnikiem kilku wewnętrznych drużyn piłkarskich w Toruniu. Jest czynnym maratończykiem długich odległości. Brał udział między innymi w maratonch w Berlinie, Hanowerze czy Brukselli. Od 2014 roku pracuje w programie młodzieżowym Juventusu. Trener podczas obozu Juventus Summer CAMP Polska.

 


Łukasz Zapała - Trener Bramkarzy - UEFA B

Urodzony w 1989 roku, w przeszłości reprezentujący kluby Zawiszy Bydgoszcz oraz Wdy Świecie. Obecnie czynny bramkarz KP Starogard Gdański. W 2017 roku rozpoczął pracę w młodzieżowym programie Juventus Academy Toruń trenując bramkarzy.

 


Krzysztof Wasilkiewicz - Trener Przygotowania Motorycznego - UEFA A

Urodzony w 1975 roku, ukończył AWF w Poznaniu oraz Instytut Wychowania Fizycznego  w Gorzowie Wlkp. Posiada uprawnienia sportowe FMS level 1 oraz FMS level 2. W Juventus Academy od 2018 roku.

 


Marcin Kwiatkowski - Psycholog sportu

Psycholog sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej. Właściciel firmy SPORT AND MINDS specjalizującej się w diagnozie, monitoringu i treningu psychomotorycznym. Współpracuje z zespołami piłkarskiej Ekstraklasy, kadrami olimpijskimi, szkołami mistrzostwa sportowego, zawodnikami indywidualnymi. Realizował badania diagnostyczne z zakresu psychologii sportu w ramach programu „Piłkarski Diament” . Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu psychologii sportu Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Uniwersytetu Gdańskiego, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W 2014 roku rozpoczął współpracę z Juventus Academy tworząc program przygotowania psychologicznego dla zawodników, trenerów i rodziców.


Agnieszka Kwiatkowska - Pedagog sportu

Zajmuje się diagnozą, monitoringiem i treningiem psychomotorycznym zawodników. Realizowała badania diagnostyczne z zakresu psychologii sportu w ramach programu „Piłkarski Diament” emitowanego na antenie Canal+ Sport w 2014 roku i jego aktualnej edycji w TVP Sport. Specjalizuje się w treningu koncentracji i podzielności uwagi. Prowadzi zajęcia z zakresu treningu mentalnego i wspiera przede wszystkim najmłodszych zawodników naszej Akademii.

 


Magda Ordon - Asystent Trenera

Asystent Trenera od 2017 roku.